Par mums

Lāču Nami ir pilna servisa nekustamā īpašuma apsaimniekošanas uzņēmums, kura vērtības ir klients, godīga attieksme, atklātība un atbildība par paveikto, kā arī pats galvenais - saprotama apsaimniekošanas maksa. Piecpadsmit gadu laikā uzkrātā pieredze, strādājot apsaimniekošanā un nekustamo īpašumu jomā, ir ļāvusi mums izveidot saprotamu un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu.

Apliecinot savu profesionālo kompetenci pārvaldīšanas jomā, esam pievienojušies LR Ekonomikas ministrijas Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistram. Veiksmīgi pārvarot ekonomiskās krīzes periodu, pozitīvas pārmaiņas piedzīvojām 2012. gadā, kad tika būtiski palielināts apkalpojamo māju skaits un reorganizēta uzņēmuma iekšējā struktūra.

Esam pilnveidojuši programmnodrošinājumu un finanšu uzskaites sistēmas, ir izveidots savs 24h avāriju un tehniskais dienests, realizēti daudz dažādi renovāciju projekti. Laika gaitā esam ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus, kas ļauj mums sniegt visaptverošu pakalpojumu klāstu. Kā viena no mūsu priekšrocībām ir saliedēts un profesionāls kolektīvs, kur klients vienmēr ir galvenais.

Mēs augsti novērtējam atvērtu komunikāciju ar klientu. Katrai mājai veltam individuālu uzmanību un pielāgojam savus pakalpojumus klientu vēlmēm.

 
Komanda un partneri
IMG_20210901_100810.jpg
Andris Citko, vadītājs

andris@lacunami.lv | Tel: +371 29199924

Pēc apsaimniekošanā pavadītiem 15 gadiem, joprojām ir daudz lietas ko uzlabot un lieli mērķi ko sasniegt. Tāpēc Lāču namu komanda ir gatava jebkuram izaicinājumam.

EK face.jpg
Elīna Kupča, grāmatvede

gramatvediba@lacunami.lv | Tel: +371 67223077

Skaitļi nemelo, tapēc, ja viņus precīzi pieraksta un sakārto noteiktā kārtībā, vienmēr iegūst pareizo rezultātu.

LR face.jpg
Laila Riekstiņa, biroja vadītāja

laila@lacunami.lv | Tel: +371 67223077

Esmu pateicīga klientiem, kuriem rūp savs īpašums, kuri veicina un palīdz mums saglabāt, kā arī celt sava īpašuma vērtību, aktīvi ņemot dalību lēmumu pieņemšanā.

edite_face_1.jpg
Edīte Neija, pārvaldniece

edite@lacunami.lv

Tel: +371 25810993

Manā pārraudzībā esošajās mājās pienākumus izpilda sētnieks un apkopējs - es realizēju Jūsu nospraustos mērķus.

AP face.jpg
Arnis Purcēns, pārvaldnieks

arnis@lacunami.lv | Tel: +371 26421874

Dzīvokļu īpašnieku vairākuma lēmums man ir likums, pat, ja tas nesaskan ar manu vai citu līdzīpašnieku viedokli. 

IMG-20190401-WA0011.jpg
Ieva Keterliņa, zvērināta advokāte

ieva.keterliņa@gmail.com | Tel: +371 26397126

Sadarbībā ar SIA "Lāču nami" tiek veidota nozīmīga tiesu prakse ar pārvaldīšanu saistīto normatīvo tiesību aktu piemērošanā.